تبلیغات
روزنه

روزنه
برای تازه شدن هیچوقت دیر نیست!
قالب وبلاگ
مدیر سازمان جوانان استان مرکزی در جلسه هماهنگی طرح «فراغت کارت جوان» که در فرمانداری اراک تشکیل شد، با بیان وظایف این سازمان در ساماندهی امور جوانان گفت: استان مرکزی دارای ظرفیت های بسیار بالایی است و ما باید با گذر از بخشی نگری از ظرفیت های بین بخشی برای ارایه خدمات به جوانان بهره ببریم.

وی با اشاره به تأکید رهبر فرزانه انقلاب درباره توجه به اوقات فراغت جوانان اظهارداشت: حجم بالایی از اوقات فراغت به اوقات بطالت تبدیل می شود و ما باید سعی کنیم که این را به اوقات مهارت تبدیل کنیم.

پیمان عین القضاتی با یادآوری توزیع 5هزار «کارت جوان» در هفته جوان سال 89 این طرح را موافق ارزیابی کرده و گفت: با 5هزار کارت جوان توزیع شده، 4هزار و 800 نفر از جوانان به سینما مراجعه نمودند اما از استخر بیش از سینما استقبال شد.

وی افزود: توزیع «سینما کارت جوان» برای 5هزار نفر از جوانان مناطق محروم شهر و هم چنین نخبگان نشان دهنده نگاه و توجه سازمان به توزیع امکانات بین اقشار محروم است.

مشاوراستاندار مرکزی گفت: میزان هزینه دستگاه ها برای سبد فراغتی جوانان خانواده های کارکنان خود معلوم نیست و اصلاً مشخص نیست که دستگاه ها سبد فراغتی جوانان دارند یا نه.

عین القضاتی تاکید کرد: سبد فراغتی جوانان باید مشخص شود.

وی هم چنین ادامه داد: معمولاً برنامه های فراغتی عرضه محور است نه تقاضا محور، الآن میزان مراجعه به کلاس های فراغت معمولاً تا سن راهنمایی است و از دبیرستان به بعد کمتر از این کلاس ها استقبال می شود. اما ما به دنبال این هستیم که با رعایت شئونات اسلامی به سمت تقاضا محوری رفته و مدیریت اوقات فراغت جوانان را به خود آنها واگذار کنیم.

عین القضاتی هم چنین به طرح «فراغت کارت جوان» اشاره کرد و گفت: با ارائه فراغت کارت، جوانان استان مرکزی می توانند از خدمات استخر، شهربازی، موزه های استان و غار چال نخجیر استفاده کند.

وی افزود: پس از مطرح شدن این طرح با استاندار و فرماندار، مبلغ نسبتاً خوبی به آن اختصاص داده شد. هم چنین سازمان میراث فرهنگی استان نیز متعهد شد که با ارائه این کارت، از جوانان بازدید کننده از موزه ها مبلغ بسیار ناچیزی (در حد رایگان) دریافت کند.

مدیر سازمان جوانان استان با اشاره به تاکیدات اسلام بر آموزش شنا گفت: در این دوره استخرها فقط به صورت تفریحی به جوانان خدمات می دهند اما برای مرحله دوم طرح، آموزش شنا را در نظر داریم.

وی تاکید کرد: در طرح فراغت کارت به هیچ وجه نگاه جنسیتی نداریم و آقایان و خانم ها می توانند از مزایای آن بهره مند شوند.



طبقه بندی: اخبار و فعالیت های سازمان جوانان استان مرکزی،
[ چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 ] [ ساعت 14 و 49 دقیقه و 19 ثانیه ] [ کوروش دیباج ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

وبلاگ روزنه وبلاگی است برای تمام دانشجویان نه عده خاص برای همه کسانی که می خواهند با قبلشان فرق داشته باشند برای آنهایی که طرفدار تازگی و خسته از یکنواختی و دلمردگی های روزانه هستند وبلاگ روزنه روزنه ای است که در دل تاریکی ها باز شده تا نور حقیقت و حس زندگی را به شما دوستان عزیز بخصوص دانشجویان و جوانان عزیز برساند. پس ما را در ادامه این راه با نظرات، ارسال مطالب و... یاری فرمایید.


مدیر وبلاگ:کوروش دیباج
پست الکترونیکی:dibaj926@gmail.com
نظر سنجی
وبلاگ روزنه را از لحاظ محتوای مطالب در چه سطحی داوری می فرمایید؟ لطفاً با نظرات سازنده خود آیینه کار ما شوید






آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب