تبلیغات
روزنه

روزنه
برای تازه شدن هیچوقت دیر نیست!
قالب وبلاگ

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان از برگزاری همایش منطقه‌ای «نشاط در اسلام» در پنجم مردادماه جاری در واحد آشتیان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه مرکزی، هادی طبسی با اعلام این‌که همایش منطقه‌ای نشاط در اسلام به  همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد آشتیان با همکاری پژوهشکده مطالعات میان فرهنگی و مدیریت سازمان جوانان استان مرکزی برگزار می‌شود، گفت: تاکنون 15 مقاله ارسال شده است و علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را تا 10 تیرماه جاری به دبیرخانه این همایش ارسال کنند و نتایج پذیرش مقالات 20 تیرماه 90 اعلام خواهد شد.

 

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان اظهار کرد: این همایش با محورهای نقش تربیتی محبت و شادی در انسان از دیدگاه قرآن کریم، آسیب شناسی اجتماعی شادابی در ایران، نشاط و شادی و اثرات آن بر بهبود عملکرد فردی، جایگاه شادی در احادیث و روایات ( در سیره پیشوایان دینی )، تناسب میان نشاط و حزن در سیره پیامبر (ص) و ائمه (ع)، آثار مخرب شادی ناسالم بر جامعه و فرد، مقایسه نظر اسلام و روانشناسی درباره شادی، اثرات فیزیولوژیکی شادی و خنده در استحکام خانواده، عوامل دور بودن از شادی و شادی آفرینی و دین، نشاط ، سلامت روان برگزار می‌شود.
طبقه بندی: اخبار،
برچسب ها: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان خبر داد: برگزاری همایش منطقه‌ای «نشاط در اسلام» در این دانشگاه، آسیب شناسی اجتماعی شادابی در ایران، نشاط و شادی و اثرات آن بر بهبود عملکرد فردی، جایگاه شادی در احادیث و روایات ( در سیره پیشوایان دینی )، تناسب میان نشاط و حزن در سیره پیامبر (ص) و ائمه (ع)، آثار مخرب شادی ناسالم بر جامعه و فرد، مقایسه نظر اسلام و روانشناسی درباره شادی، اثرات فیزیولوژیکی شادی و خنده در استحکام خانواده، عوامل دور بودن از شادی و شادی آفرینی و دین، نشاط، سلامت روان،
[ سه شنبه 13 اردیبهشت 1390 ] [ ساعت 14 و 21 دقیقه و 43 ثانیه ] [ کوروش دیباج ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

وبلاگ روزنه وبلاگی است برای تمام دانشجویان نه عده خاص برای همه کسانی که می خواهند با قبلشان فرق داشته باشند برای آنهایی که طرفدار تازگی و خسته از یکنواختی و دلمردگی های روزانه هستند وبلاگ روزنه روزنه ای است که در دل تاریکی ها باز شده تا نور حقیقت و حس زندگی را به شما دوستان عزیز بخصوص دانشجویان و جوانان عزیز برساند. پس ما را در ادامه این راه با نظرات، ارسال مطالب و... یاری فرمایید.


مدیر وبلاگ:کوروش دیباج
پست الکترونیکی:dibaj926@gmail.com
نظر سنجی
وبلاگ روزنه را از لحاظ محتوای مطالب در چه سطحی داوری می فرمایید؟ لطفاً با نظرات سازنده خود آیینه کار ما شوید


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب